Pagrindinis Parduotuvė

“Dailu studija” – tai ne tik dailės reikmenų parduotuvė, kurioje galima rasti visko, ko tik reikia kūrybai, bet ir puiki specialistų komanda. Studijos veikla neapsiriboja vien tik prekyba. Kartu čia siekiama jungti kuriančius žmones, ne tik profesionalius dailininkus, bet ir mėgėjus, jaunimą, šeimas su vaikais, studentus bei dėstytojus, į savotišką bendruomenę, kurioje nuolat vyksta įdomus, kūrybinis gyvenimas.

„Dailu studija” bendradarbiauja su įvairiomis dailės mokyklomis, kolegijomis, studijomis, akademinėmi institucijomis. Padeda organizuoti jaunimo ir vaikų parodas bei renginius, kurių metu, priklausomai nuo pasirinktos temos, galima susipažinti su skirtingomis kūrybos technikomis, medžiagomis, dailės priemonėmis, kūrybos procesu ir kitais dalykais. Edukacinis šių renginių aspektas ypač svarbus.

„Dailu studijoje” galima išsirinkti tai, ko labiausiai reikia kūrybiniui darbui: nuo papraščiausių pieštukų iki išskirtinės kokybės dažų bei popieriaus, grafikos ir skulptūros bei kitų dailės priemonių, taip pat yra ir gipsiniai modeliai akademiniam piešimui. Čia galima susipažinti su įvairiausiais dailės reikmenimis, o profesionalūs dailininkai - pardavėjai padės išsiaiškinti rūpimus techninius klausimus.

Ateikite su savo idėjomis ir galbūt čia jos pradės gyventi. „Dailu studija“ kuria meninę bendruomenę ir palaiko iniciatyvų kūrybiškumą.KategorijosDažai ir jų priedai

Dovanos

Drobės

Grafika

Kaligrafijos reikmenys

KANCELIARIJA

LETRASET

Molbertai

Piešimo, eskizavimo priemonės

Papkės, aplankalai, popieriaus dėklai

Popierius ir kartonas

RANKDARBIŲ REIKMENYS

Skulptūros ir lipdymo reikmenys

Teptukai

Vaikiškos, mokyklinės prekės